Naujienos

2017-01-26 09:01:09

Startuoja NVŠ programa „Jaunasis gamtos tyrėjas“

Rambyno regioninio parko direkcijos nuostatuose, kaip viena iš veiklos tikslų ir funkcijų yra numatoma vykdyti švietėjišką ir kultūrinę veiklą, propaguoti gamtos ir kultūros paveldą bei jo apsaugą. Šiuos tikslus įgyvendiname vykdydami teminius edukacinius užsiėmimus bei neformalųjį vaikų švietimą. Nuo naujų metų Rambyno regioninio parko direkcija vėl renka naują grupę  Neformalaus Vaikų Švietimo (NVŠ)  programos užsiėmimams „Jaunasis gamtos tyrėjas“. 

Programos esmė: sudaryti vaikams sąlygas pasirinkti norimą užsiėmimą, spręsti užimtumo problemas. Stiprinti atsakomybės ir pagarbos jausmą esant gamtoje, bendraujant tarpusavyje, skatina ugdytinių augimą kaip asmenybių, suteikia žinių apie ekologiją ir padeda užmegzti tvirtesnį emocinį, intelektinį ryšį su gamta. Taip pat programa padeda spręsti aplinkos taršos problemas, auginant sąmoningus vartotojus. 2017-ieji paskelbti Piliakalnių metais, taigi šiemet daugiau  laiko skirsime mūsų krašto piliakalnių pažinimui ir jų gamtiniams tyrinėjimams.

Numatoma programos trukmė 5 mėnesiai. Bendras programos užsiėmimų laikas 40 valandų. Į užsiėmimus kviečiami 11-14 metų Rambyno regioniniame parke ir aplinkinėse gyvenvietėse gyvenantys vaikai. Visiems vaikams pabaigusiems „Jaunojo gamtos tyrėjo “ programą bus išduodami Rambyno regioninio parko pažymėjimai apie baigtą kursą.

Visi, kuriuos domina, galite skambinti arba rašyti Rambyno regioninio parko direkcijos vyresniajam specialistui Justinui Lauciui. Registracija tel. 8 441 40640 (kviesti Justiną) arba rašyti  justinas@rambynoparkas.lt